Юлія | 2019-03-27 13:12:40

Контактні лінзи

Доброго дня! Проходячи військову комісію, робила авторефрактометрію, щоб визначити точні діоптрії очей для лінз. Праве -4, ліве -4,25. Після того звернулася до місцевого офтальмолога, щоб виписали рецепт на контактні лінзи (на комісії сказали звернутися до лікаря по місцю проживання). Мене перевірили, приміряли лінзи з діоптріями -3,25. Я бачила до червоної лінії, тобто 100 %. На рахунок лінз сказали: "Вам -3,25 буде достатньо, якщо на окуляри - -3,0 (слабші). Кому вірити? Що робити? Я маю бачити в лінзах 100%,? бо слухаючи місцевого офтальмолога, бачити на всі 100% не треба. На комісії сказали, що якщо я не бачитиму на всі 100 - міопія розвиватиметься і слабші лінзи це "старі дідівські методи". Не хочу втрачати зір через чиїсь помилки. Порадьте що робити. Звернутися до інших лікарів???

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Юліє! Показники авторефрактометрії дозволяють визначити ступінь короткозорості і не являються рецептом на лінзи або окуляри (вони зазвичай слабкіші). Щоб точно визначити оптимальну корекцію, бажано провести обстеження в умовах розширеної зіниці (мідріаз). Зверніться до офтальмологічної клініки.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
добрый день. Линзы и очки подбирают и рекомендуют на остроту зрения 1,01,0, то есть 10 строчку в таблице вы должны видеть каждым глазом. Но , конечно, учитывается индивидуальная переносимость такой коррекции. Контактные линзы, как правило, дают четче зрение при меньших диоптриях по сравнению с очками. "Комиссия" была права.