Руслана | 2019-03-27 19:11:24
Біль живота
Доброго дня! Моїй дочці 7 років. Часто скаржиться на болі біля пупка, деколи голодні, деколи підчас їжї. Часто з ротика чути запах йоду. Здавали аналізи, робили УЗД - норма, щитовидна не збільшена, в крові теж норма, гемоглобін норма, гелікобактер пілорі - негативний, панель глистів - негативна, ферменти підшлункової - норма, ттг - 4, 01 при нормі до 4.1, копрограма - є крохмаль +++, приватна лабораторія написала заключення - анізоцитоз тромбоцитів+, тромбоцити в нормі- 254 при ручному підрахунку. Дочка досить тривожна, за все дуже переживає, лікарів боїться страшно, тому фіброгастроскопія - не варіант. Цукор робили 3 рази кров і 1 раз сеча - норма, приблизно 5.1. Почались болі в січні після лікування нестероїдними протизапальними засобами: нурофеном, мефенамінкою, анальгіном. Давали місяць гастритол. Що може бути причиною запаху йоду? Що порадите обстежити чи робити? Наперед вдячна!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
ДОБрого дня, скарги на біль в животі у дітей можуть носити функціональний характер, бути реакцією на стрес. Вам потрібно проконсультуватись очно у дитячого гастноентеролога з приводу даних скарг.