Марія | 2019-03-29 16:28:52
Міопія
Добрий день. У нашої дитини ((10 років) - міопія седнього ступеня. Оскільки, показники впали до -5 нам рекомендують спробувати контактні лінзи. Чи не зарано у такому віці їх використовувати? Проблему виявили 2 роки тому. Показники були -3,5. Дайте, будь ласка, пораду... Буду щиро вам вдячна.
Ответы врачей 2
Красуцкий Виктор Иосифович
офтальмолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! У Вашому випадку оптимальним є ортокератологічне лікування (нічні лінзи) або підбір м’яких контактних лінз для стабілізації короткозорості. У 10-ти річному віці дитину можна навчити ставити та знімати лінзи самостійно.
Дубровская Елена Александровна
офтальмолог
Добрий день. Контактнi лінзи кращий спосіб затримки розвиику міопіі ніж окуляри. Вони дають чіткіше зображення на сітківці ніж окуляри. Вдягати іх можна з будь якого віку. Навіть до 1 року при показаннях. Тільки треба притримуватись правил гігієни.