Оля | 2019-03-30 20:13:22
Вагітність
Доброго вечора!У мене зараз 38 неділя вагітності,у понеділок буде 39, десь з 35 неділі почало з права від пупка боліти,вчора почало боліти під пупком і вниз.Виділення не змінились,живіт як при менструації не тягне,почала боліти поясниця вчора, сьогодні вже не болить.Вагітність друга. 10 років тому була апоплексія яєчника. Мені час до пологового чи це ще не передвісники пологів? Дякую
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте нет ли схваток? Не было ли отхождения слизистой пробки? Или подтекания околоплодных вод?