Галина | 2019-04-01 12:29:00
Висипання
Доброго дня. В мене часто появляютсья висипання на обличчі та спині. Ходила багато разів до дерматологів, косметологів. Часто виписували антибіотики, але вони зовсім не допомагали. І ситуація на обличчі навпаки стало гіршою. Єдине що допомагає, але це тимчасовий ефект, це вмивання вранці та ввечері bioderma sebium. Старі висипання проходять дуже довго. Якщо це алергія на щось, то які саме мені слід здати аналізи? Щоб переконатись. З нетерпінням чекаю Вашої відповіді. Завчасно дякую.
Ответы врачей 1
Бачинская Елена Юрьевна
аллерголог
Адрес: Киев, Украина, ул. Кондратюка, 8. ГКБ № 8
Телефон: 5023795 ; 80685941738
Здравствуйте, кожу лечить заочно сложно, ее нужно видеть, анализ на демодекоз сдавали?