Анна | 2019-04-02 19:14:30

Аналіз крові дитини 1,9

Доброго дня! Після перенесеної дитиною ГРВЗ здали аналіз крові з пальчика. Аналіз завантажила в додатку. Мене турбує гемоглобін 102 і анізоцитоз. Це може бути результатом віруски чи тут варто лікувати дитину. До свого педіатра попадемо тільки через тиждень. Дуже дякую за відповідь!!!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня! Згідно аналізу, у дитини є зниження рівня гемоглобіну і еритроцитів, що є ознакою анемії легкого ступеню. Це не є наслідоком ГРВЗ. Найчастіше анемія у дітей перших років життя зумовлена залізодефіцитом, що виникає внаслідок швидкого росту і розвитку дитини. Вам потрібно пройти дообстеження (знати аналіз на феритин, еритроцитарні індекси, концентрація сироваткового заліза загальна залізозв’язуюча здатность крові). Після чого лікарем призначається курс лікування. Бажаю здоров'я!