Вікторія | 2019-04-02 22:15:02
Неврегульований цикл менструації
Добрий вечір.Чи нормально є те, що в мене дуже неврегульований цикл менструації?Мені 16 років.Користуюся спеціальним календарем, але майже ніколи не було вчасно(на 2-3дні швидше, або декілька днів затримки), а сьогодні взагалі менструація почалась неочікувано, лише 21 день від попередньої менструації, і за 9 до наступної.Що можете порадити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Добрый день. Для начало необходимо сдать: ЛГ, ФСГ, пролактин, ТТГ, свободный тестостерон - на 3-5 день МЦ