Олена | 2019-04-05 14:14:37

Довго тривалі місячні

Доброго дня,,мені 26 років і мене турбують довго тривалі місячні від 14 днів і більше ...У мене велика зайва вага ...Нічого не болить ,місячні регулярні..Виділення на початку малі ,потім більші зі згустками іноді ,а потім мазня (більше ,менше ,) Роби були 5,5 років тому пройшло усе добре ,,,,потім був викедень 3 роки тому

Ответы врачей 1

Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: МЦ "Мати та дитина" город Киев.
Телефон: [email protected]
Добрый день. Вам необходимо сдать : ЛГ, ФСГ, пролактин, ТТГ, тестостерон общий, андростендион; инсулин, глюкоза, индекс HOMA, ЛПНП, ЛПВП, триглицериды, холестерин