Олена | 2019-04-07 17:51:41
Язва
Добрий день,дуже важливе питання,мій хлопець вчора випив пива(перед цим не поїв)і через декілька годин почав рвати(каплі крові капали)скажіть будь ласка що це може бути???таке в перше
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"Общие вопросы"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, капли крови могли появиться из-за слабости сосудов пищевода. Парню необходимо обязательно обследоваться, консультация гастроэнтеролога и ФГДС.