Надія | 2019-04-09 22:22:22
Аскаридоз
Доброго дня! Дуже треба ваша допомога! Дитині 2,8. В жовтні минулого року виявили аскариди, пролікували: Зентел+ галстена і ентерол, через 14 днів повторили. На деякий час симптоми зникли, а потім почали знову повертатися, 12.02 знову виявили аскариди, цього разу лікували вормілом 10 мл 3 дні, через 14 днів одноразово повторили. 21.03 знову виявили аскариди. Симптоматика присутня. Скажіть будь ласка як вже нарешті їх позбутися?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
Доброго дня, має значення, як саме ви виявляти аскарид. При дослідженні калу можна виявити наявність цих гельмінтів. В аналізі крові виявляють антитіла до аскарид - клітини пам'яті, які можуть знаходитись в організмі довго після того, як гельмінти зникли.