Дмитро | 2019-04-11 20:38:05
Висипка на статевому члені
Добрий вечір.
У мене в середу зранку після прийняття душу появилась висипка на головці статевого члена.
Під час прийому душу використовував нове мило.
Чи може це бути алергічна реакція чи може щось гірше?
З дружиною живемо 2 роки разом, останній секс був у неділю. Дружині не зраджував.
Минулого року здавав на всі венеричні захворювання і нічого не виявлено ні в мене, ні в дружини.
Сечоспускання безболісно, зуду немає.
Що мені зараз робити?
Може звернутися до лікаря?
Якщо так - то до якого?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Люлько Сергей Владимирович
андролог, уролог
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Это может быть аллергическая реакция. Обратитесь к дерматовенерологу.