Олена | 2019-04-12 21:29:22
Біда
Крч давайте поставим крапку.місячні були 2 або 3 в січні,в лютому 2 або 3(лютий 28 днів),1 березня і 30 березня,тепер порахуйте чи не було 100% затримки!!!груди боліли перед мчс а на 4-5 день місячних перестали і зараз прийняли свій стан,після місячних я була щаслива що все добре,але знов почала переживати і на ранок почав боліти шлунок і нічого не їм,стихло тільки до вечора(в туалет не ходжу часто)порахуйте мені точно і уважно чи не було затримки і дайте відповідь!!!!!!дякую
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"Общие вопросы"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Исходя из данной вами информации, нет задержки менструального цикла.