Вчсиль | 2019-04-25 08:36:49
Гонорея?
10 днів тому був незахищений статевий акт.
За 2 дні з'явилися у вигляді простатичного соку з уретри, після сечопускання. Були часті позиви до туалету "по маленькому", Сьогодні зранку з'ячилася біла "краплина" з уретри. Як пробка.
Сечопускання не болісне, немає печіння, болю. Сеча ніби не мутна. Головка пеніса не набрякша, ніяких почервонінь немає.
Ще турбує ниючий біль в нирках.
Що це може бути?
Ответы врачей 1
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Выд циститу, простатиту до гонореї. Задоволені? Якщо ні, тоді до лікаря на обстеження.