Яна | 2019-04-26 19:38:35

Здається у мене депресія або маніакальний синдром

Це повторяється щороку. Весною одного ранку я просто прокидаюся з відчуттям, що нарешті у мене закінчилася депресія. Я відчуваю натхнення і починаю купу всього: зараз почала писати книгу і вести блог, влаштувалася на роботу з бажанням влитися в кавову культуру і відкрити власне кафе. Було таке натхнення, що кілька ночей я просто не спала, а писала тексти для постів, складала бізнес-план, щось читала. В загальному, розвивалася як тільки могла. Почала займатися спортом, правильно їсти, стильно одягатися і фарбуватися. В такому стані я протрималася десь 3 місяці. Зараз не хочу взагалі нічого: ні відносин, ні закінчити навчання, з роботи звільнилася, в голові пусто, на груди наче щось давить і мені важко дихати (в наушниках взагалі задихаюся), постійно думаю, що я нічого не доб'юся і старитися навіть не варто, переїдаю, вириваю, наступного дня нічого не їм, постійно плачу (навіть в людних місцях). Здається влітку буде ще важче. Люди діють мені на нерви, особливо якісь щасливі і пари. Думаю, що краще б тоді покічила з собою. Жалію, що не зробила це, коли була готова. Думаю про миш'як і важкі метали, а ще було б краще захворіти раком, щоб моєї виги в цьому не було, бо рідним так буде легше.

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Так, дуже схоже на те що Ви страждаєте на біполярний розлад. Вам варто звернутися до лікаря не гаючи часу.