Марина | 2019-04-29 21:27:22
Питание ребенка
Христос Воскрес! Підскажіть будь ласка наша доця(1.4роки) перестала їсти, п'є тільки, воду, чай, і грудне молоко. інколи їсть солодке. Все решта відмовляється їсти з істерикою, плачем. Що робити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
Доброго дня, потрібно звернутись на огляд до педіатра, щоб виявити можливі причини, по яким дитина не може вживати тверду їжу. Лікар -педіатр може направити на консультацію вузьких спеціалістів при потребі.