Юлія | 2019-04-30 11:09:21
Кандидоз
Добрий день, а при лікуванні кандидозу можуть гриби ставати резистентними до ліків? Якщо так, то що робити? Якщо ні, то які найдієвіші ліки порадите? (Аналіз підтвердив діагноз)
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Добрый день. Кандидоз может быть ещё и спутником других инфекций. Сдать как минимум; хламидиоз, микоплазмоз, уреаплазмоз, трихомониаз