Вікторія | 2019-04-30 15:36:10

Відсутність сексу в сімейному житті

Доброго дня. У мене також буде популярне питання. Мені 27 років, чоловіку 29.Наші відносини почалися із "сесу по дружбі"... і в цей час секс у нас був чи не щодня... все було дуже легко..відверто і класно. Так пройшов ... потім у нього (по його словам) почалися проблеми на роботі ...ремонт на квартирі ..він повністю погруз у щоденних клопотах і секс бував все рідше і рідше..Я не витримала таких змін, не могла собі цього пояснити, ніякі розмови не допомагали,навпаки ще більше ускладнювали ситуацію, дійшло до того, що всі мої спроби поговорити про "це" закінчувалися скандалами, криками і фразами, що я сама все зіпсувала, оскільки дуже акцентую на цьому увагу і в нього в голові "бло сексу" тому, що я постійно капаю на мозг Ми розірвали стосунки... Пройшло пів року... ми зновну почали спілкуватися і він захотів відновити відносини обіцяючи що в цьому плані все буде добре. Я погодилася. Між іншим, на другій стороні відносин у нас ідилія...ми розуміємо один одного підтримуємо, любимо. Звісно такого як колись на початку відносин у нас не було.але я пояснювала собі це тим, що ми звикли вже один одного і звісно ж не може бути постійо такого сексу як у "букетно-цветочний період"...Отож у нас секс був раз на 2 тижні і лише з моєї ініціативи.я з уим змирилася, читала масу літератури і в результаті вирішила, що у нас просто різні типажі в плані сексу, я підстроїлася під нього. В минулому році у вересні ми одружилися. На медовому місяці, при зміні клімату і звичної обстановки, секс у нас був десь 4-5 разів за 2 тижні і знову ж таки тільки з моєї ініціативи. І далі, найцікавіше, ми почали планувати вагітність, у нас не виходило декілька місяців і ми вирішили звернутися до лікаря. Виявилося, що у ене є певні проблеми із здоровям.. почався період довготривалих аналізів, інєкійних процедур і медикаментів, лікар поставив сувору заборону:секс тільки з контрацептивами. і на сьогодні у нас результат: від грудня місяця сексу не було ні разу.. пояснює він це тим, що не може з презервативами займатися сексом.. у нього просто не стоїть. при цьому всьому відносини у нас далі чудові, я подавлюю в собі всі думки про це і стараюся уникати розмов(бо це тільки сварки і ніякого резльтату) і саме жахливе те, що я вже сама перестала хотіти сексу повністю. От не знаю що з цим всім робити. тому що тврезо розумію, що так довго не буде тривати. Я не чекаю від Вас вирішення моєх проблеми. тому що розумію що це довгий шлюх і найважлвіше спільне бажання вирішити проблему..якого у нього нажаль нема. просто, можливо Ви відкриєте мені ще якиїсь ракурс даної ситуації чи дасте можливість до новх роздумів. Дякую за увагу.

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Таке буває, коли в обох жорсткий характер, або закінчується кохання, або виникає сексуальна аверсія. Нерідко таке стається після офіційного оформлення браку. Поживіть окремо деякий час. Не забувайте про замісні форми сексуальної активності (без сексуальної розрядки залишаються застійні прояви в малому тазі - от вам і проблеми)............
Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Так что Вы хотели бы понять, в чём разобраться?