Олена | 2019-05-02 14:04:17
Кашель в дитини
Доброго дня. В дитини діагноз обструктивний бронхіт. Кашляє вже більше 2 місяців. Проходили курс лікування інгаляціями, сиропами, антибіотиками. До кінця ще не вилікували. Здали аналізи на глисти, алергокомпонент цвілі, скрінінг інгаляційної алергії. Все негативно. Імуноглобулін Е перевищення в 3 рази. Коли в дитини сильний кашель я даю лцет в сиропі і всі ознаки хвороби проходять. Десь на добу півтори. В мене питання чи може лцет так добре знімати спазм чи все таки в нас алергія.?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Шевелева Анна Евгеньевна
педиатр
Доброго дня, вам потрібно звернутись на обстеження до дитячого аллерголога, щоб знайти відповідь на питання алергічної природи кашлю і підібрати лікування, яке допоможе дитині позбутить неприємних симптомів кашлю. Л-цет є протиалергічним препаратом, і не є спазмолітиком. Одужуйте!