Віка | 2019-05-02 14:08:17
Не знаю що вже робити.( страх оргазму (
Доброго дня.всі мої подруги вже пробували мастурбірувати і мені радили , я сама не хотіла . От я почала зустрічатися з хлопцем , і він перший попробував мені мастурбірувати , мені це дуже сподобалось , але оргазму я не отримала , пробували неодноразово, справа майже доходить до оргазму, але потім я відштовхую хлопця, його сильно люблю і довіряю , і сама хочу отримати оргазм , але боюсь , і не даю довести діло до завершення
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"сексология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Мабуть це невроз невдачі. Самі не змогли отримати оргазму і тепер боїтеся, що і з коханим не зможете, а потім знову будуть неприємні відчуття фрустації. Звертайтеся обоє - лікується.
Фоминов Олег Эдуардович
сексолог
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Давайте разберёмся вместе, в диалоге, - см. мои контакты в анкете на сайте.