Оксана | 2019-05-03 10:10:39

Травлення

Дівчинці 3 місяці, Під час прийому їжі (молоко з бутилочки) дуже не спокійна:крутиться,відвертає голову,піднімає ніжки,кречить і дуже вуркоче в животику,так триває уже більше тижня. До того теж животик турбовав але з'їдала усе без проблем. Чого так погано почала їсти і що робити

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, ці симптоми вказують на те, що дитині не підходить їжа, якою ви її годуєте. Звичайне коровяче молоко не рекомендується давати дітям до 1 году життя, варто замінити його на анаптовану молочну суміш , якщо немає можливості годувати грудним молоком.