Оксана | 2019-05-05 11:56:37

Травлення

Доброго дня, Вибачте за не чіткість інформації але це грудне молоко.

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
В такому разі потрібно врахувати багато інших факторів  - як дитина набирає вагу, характер випорожнень тощо. Можливою причиною реакціі неспокою під час грудного вигодовування может бути лактазна недостатність. Потрібно звернутись на огляд до педіатра чи дитячого гастроентеролога. Анна Шевелевавт, 7 трав. 2019 о 12:42 Ganna Shevelieva <[email protected]> пише:В такому разі потрібно врахувати багато інших факторів  - як дитина набирає вагу, характер випорожнень тощо. Можливою причиною реакціі неспокою під час грудного вигодовування может бути лактазна недостатність. Потрібно звернутись на огляд до педіатра чи дитячого гастроентеролога. Анна Шевелева
Шевелева Анна Евгеньевна
В такому разі потрібно врахувати багато інших факторів  - як дитина набирає вагу, характер випорожнень тощо. Можливою причиною реакціі неспокою під час грудного вигодовування может бути лактазна недостатність. Потрібно звернутись на огляд до педіатра чи дитячого гастроентеролога. Анна Шевелева