Віталій | 2019-05-08 09:22:59

Травма коліна

Доброго дня 31.03.19 получиоась травма лівого коліного суглубо.ось що написаои після мрт:на тлі явищ деформуючого артрозу відмічаються наявність уосих незначних надривів медіального меніксу у місці прилягання до колатеріальної звязки.Відмічається деяке потовщення та неоднорідність стпуктури медіальної колатеральної ззязки!!мені радят зробити срочу операцію но я нормально хожу тіки при розгинані згинані коліна відчуваєця біль!!що робити??

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Лікуватись згідно вашого діагнозу, а не згідно заключенню МРТ. Заключення МРТ ніколи не є діагнозом навіть близько. Особливо усі ці "незаначні" та "деяке потовщення".... Треба мати діагноз і тоді вирішувати з лікуванням. Не кожен розрив меніску вимагає операції, хоча багато вимагають. Не кожний описаний на МРТ розрив є розривом насправді. Не кожен "здоровий" по МРТ меніск є здоровим. Є сотні факторів, які враховує нормальний лікар, коли приймає рішення про метод та спосіб лікування - ваш вік, вага, рівень активності, ступінь артрозу, варусне/вальгусне коліно, характер розриву меніска, співпадіння локалізаціїї розриву з симптомами в коліні і т.і. Телефонуйте, приходьте, зможу сказати точніше.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
У подібних випадках заочно визначити остаточно тактику лікування - нереально. Конт тел 067 408 21 27.