Ира | 2019-05-12 15:57:26
Висипи на шкірі
Мені 23 роки.
З підліткового віку маю проблемну шкіру.
Зараз шкіра стала ще гірша, прищі, почервоніння.(можливо через косметику декоративну),хоча без неї мало що міняється.
Порадьте як лікувати висип??
Я з Львова можливо порадьте дерматолога але хорошого.
Хочу вилікувати шкіру, бо вже сліз не хватає, на обличчі жах.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Я, наприклад, не лікую заочно, оскільки це вважатиметься непрофесійним діянням. Лікар не може рекомендувати свого колегу, оскільки тут може критися корисливість - запитуйте про професійність лікаря у тих, хто вже звертався до когось із них. Лікування по протоколу після уточнення діагнозу ("висип" - це не діагноз).