Наталя | 2019-05-13 16:12:07
Затримка місячних
були 4 березня, тривалістю 6 днів. Після цього впродовж місяця був щоденний незахищенний секс. Наступні місячні почалися 6 квітня, але вони незначні спочатку коричневі виділення, потім розові і трохи червоні , незначні . В травні місячні не почалися затримка 10 днів, інколи виникає легка спазмуюча біль в лівій нижній частині живота, яка трохи віддає в спину. Що це може бути і яке обстеження необхідно пройти
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"гинекология"
Калиманов Константин Игоревич
акушер-гинеколог
Сдайте крочь на ХГЧ и сделайте УЗИ.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, это может быть беременность. Делали ли вы тест на определение беременности?