Надежда | 2019-05-14 09:55:52

яку дозу приймати L-тіроксіна

Добрий день! У мене ТТГ - 17,5 (аналіз від 13.05.19). До цього приймала L-тироксін 75. Напишіть, будь ласка яку мені зараз приймати дозу. Заздалегідь дякую!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! На жаль, не існує формули, за якою можна визначити дозу тироксину при ТТГ 17,5. Мені не відомо: стать, вік, причина прийому тироксину, попередні результати ТТГ, артеріальний тиск, стан репродуктивної сфери, частота серцевих скророчень, маса тіла, обсяг талії, фізична активність, режим харчування і кількість, УЗД щит. з-зи, антитіла до ТПО, вітамін D, інші захворювання. Тому заочно нічим неможливо допомогти.