Аноним | 2019-05-14 10:19:24
Ризик зараження
Доброго дня! Була на прийомі у лікаря гінеколога. Так вийшло, що під час розкривання пакету у лікаря випала пельонка на підлогу. Інщого варіанта не було,я підняла і простелила її. Хвилює питання, чи не можна так заразитись, плюс потім ще впала моя білизна
Ответы врачей 1
Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Доброго дня!
Протягом квітня та травня Ви ставили нам багато запитань про побутові ситуації, які є абсолютно безпечними щодо зараження ВІЛ. Нам дуже шкода, що наші відповіді не допомагають вам заспокоїтись і в абсолютно звичних ситуаціях ви все ж бачите ризик зараження. Черговий раз наголошуємо, що ВІЛ - це добре вивчена інфекція і шляхи її передачі відомі: helpme.com.ua/ua/vil/prevention/default.html
Також пропонуємо вам матеріал щодо самотетсування СНІДофобії: helpme.com.ua/ru/news/new/id.2483/default.html
Всього вам найкращого.