Вася | 2019-06-22 19:46:20
Вакцина
Здраствуйтк.Подскажите я контактировал с котом пошел в клинику инфекционист сказал 3 укола индираба 0 7 28 это хватит для защиты от сказа .спасибо
Ответы врачей 1
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Здравствуйте, Вася/Vlad. Вроде бы Вы недавно проходили курс вакцинации от бешенства (или тогда не стали проходить?). Вот выдержки из официальной инструкции (вдруг Вы не умеете пользоваться Интернетом): "Схема щеплення (спосіб введення: внутрішньом’язова ін’єкція)
1-ша доза День 0
2-га доза День 7
3-тя доза День 28
1-ша ревакцинація Через 1 рік
Подальша ревакцинація Кожні 5 років."
Также обратите внимание на показания: "Показання.
Профілактична імунізація (пре-експозиційна імунізація): рекомендована особам, що за характером професійної діяльності належать до групи ризику, зокрема працівникам ветеринарних лабораторій, клінік та інших лабораторій, які працюють із типовим вірусом сказу; мисливцям; лісникам; спеціалістам ветеринарної медицини; працівникам боєнь; таксидермістам; особам, що виконують роботи з відлову і утримання бездомних тварин; працівникам притулків для утримання тварин; військовим; листоношам; дітям, котрі перебувають в постійному контакті із тваринами та мають високий ризик інфікування вірусом сказу.
Лікувально-профілактична імунізація (пост-експозиційна імунізація): рекомендовано до застосування особам, що зазнали укусів, подряпин, ослизнення хворими або підозрюваними щодо захворювання на сказ тварин."
Кроме того, обратите внимание, что в эту вакцину входит особый консервант: "консервант: тіомерсал - 0,01 %" и альбумин...
И вопрос: Вася/Vlad, Вы, глубокоуважаемый, на разные сайты пишите или только на наш? Могу подсказать сайт на английском, очень хороший...