Надія | 2019-08-06 11:30:09

Випивка

Мій хлопець любить випити. Він може пити раз в тиждень, але він не має міри. Не слухає мене коли я прошу не пити. А особливо він любить пиво. Яке може пити почерез день. Він ніяк не може відказатися від того щоб йому надали. В мене таке враження що у нього іде алкоголізм. Підкажіть що робити? Як підходити до нього. Сісти і по душам поговорити йому не помагає

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Д.вечір. Йому треба знайти свою власну мотивацію до змін у стосунках з алкоголем. Саме в цьому питанні йому може допомогти фахівець. А соромити/звінувачувати - це все не працює.