Олександр | 2019-12-03 13:19:57

Нефрология

Доброго дня! Нещодавно був сильний больовий приступ в поясниці з лівого боку, а також почав помітив що денний діурез є 200 - 250 мл. П'ю не багато 500-600 мл в день, більше і не хочеться, в раціоні багато сухом'ятки, бо часто через роботу немає часу нормально поїсти. Після цього приступу одразу звернувся до свого терапевта і здав різні аналізи. Заг.Ан.сечі: питома вага (1018); білок (0.099); лейкоцити (2-4 в п/з); еритроцити (свіжі 0-1-2 в п/з; змінені 0-1 в п/з); епітелій плоский (0-2 в п/з); бактерії (+); Слиз (++); циліндри та циліндроїди (відсутні). Заг.ан.крові: лейкоцити 9,5; еритроцити 4,71; гемоглобін 142; тромбоцити 257; лімфоцити(Lymph) 41; лімфоцити(абс.) 3.94; моноцити 7; еозинофіли -2; нейтрофіли паличкоядерні - 5; сегментоядерні 45. Біохімія крові: Креатинін - 89; сечовина - 7; холестирин - 4,32; цукор - 4,5; сечова кислота - 339; білірубін 13,9; АЛТ - 15,9; АСТ - 16,6. Лікар рахував ШКФ - 94,3 мл/хв/1,73м2. Електроліти: К - 4,03; Na - 130; Cl - 91; Ca - 0,98/0,93 Заключення Узд: уз.картина пієлонефриту і сечокам'яного діатезу. ЕКГ і ЕХО в нормі; Аналізи на гормони щитовидки в нормі; УЗД ниркових судин в нормі; Екскреторна урографія: ЧМС обох нирок не деформованіж; контрастовані на 10хв. на рівні L1-L2 зліва та L1-L2 справа. Сечоводи не звиті, не розширені. Сечовий міхур без видимих паталогічних деформацій, контрастований на 10хв. Лікар на основі цього назначив Сорцеф (7днів по 1 таблетці)і після Сорцефу - 5НОК(5днів по 8 табл.) Після цього мої аналізи сечі покращились: білок - сліди; еритроцити відсутні і все решта в межах норми, крім Окслатів(+); та слизу(+++), бактерії (+). Але денний діурез залишився низьким (200-250)мл. Чи може причиною малого діурезу бути малий об'єм випитої рідини (500-600мл) і неправильне харчування. Бо мій лікар щось мені нічого не говорить, можливо в мене почала розвиватись ниркова недостатність.? Буду дуже вдячний вам за консультацію.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
ниркової недостатності у вас не має. мала кількість сечі обумовлена малою кількістю рідини, пити треба стільки, щоб сечі за добу було 1200-1500 мл