Diana | 2019-12-21 14:28:30
Чи можу я бути вагітна , чи це просто молочниця?
Доброго дня
Мені 18.
В мене була затримка місячних тиждень , під час затримки в мене був перший секс ( без контрацепції, але хлопець не кінчик в мене) пройшов ще тиждень місячні не з'явилися . З'явилися тільки білі виділення різної консистенції , інколи болі знизу живота та свербіння вагіни . Що це, вагітність, молочниця ? Допоможіть будь ласка))
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте скорее всего это проявление кандидоза(молочници), что касаеться задержки это можеть быть из-за выброса гормонов во время первого ПА. Но беременность полностью исключить нельзя.