Надія | 2019-12-30 23:20:03

жовтяниця

доброго дня. турбує питання по жовтяниці. дитині 1,5 місяці. жовтяницю лікували під лампою в пологовому. виписали після аналізу-сказли все добре. через місяць помітилось пожовтіння незначне. періатр сказала нічого страшного, але для профілактики порадила галстену або хепель. пили галстену 5 днів - дитина поводила себе тривожно. сьогодні здали аналізи і перейшли на хепель. цікавить питання підвищенності багатьох показників ечінкових проб. що ці підвищення означають? наскільки вони критичні? що нам краще робити в данній ситуації

Ответы врачей 1

Цымбалюк Ирина Николаевна
педиатр, иммунолог
Адрес: г. Тернополь, ОГКЛ
Доброго дня.Нічого робити не треба ,все і само пройде і печінкові показники стануть на місце без ліків. Гуляти на свіжому повітрі і пити віт Д3