Анна | 2020-01-19 15:22:50

Настання вагітності

Валерія, ви запитували чи була затримка раніше і причина, раніше таке було, думаю що через постійні стреси. (Запитання до попереднього питання:(Підкажіть будь ласка, під час сексу порвався презерватив, в момент того як хлопець кінчив, я відразу прийняла душ, сходила в туалет і промила розбавленим розчином лимонної кислоти, через годину випила таблетку Постирину, через 12 годин ще одну. Яка вірогідність вагітності якщо перед цим в мене була затримка тиждень (тест негативний)))

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте на данный момент беременность маловероятна. Но тест на определение беременности показывает достоверный результат только спустя 10 дней задержки менструации.