Ирина | 2020-01-23 23:37:45

Не зрозумілі симптоми

Майже кожного дня увечері я відчуваю, що мене щось душить: стискає горло, груди, стає важко дихати. ОДночасно починається цистит з виділенням великої кількості сечі і виникає сильна сухість в роті, знобить так, наче лежу в снігу, вкриваюся холодним липким потом. Починають боліти суглоби: коліна, лікті, пальці рук, ніг, таз. І дуже хочеться солодкого під час таких приступів, хоча я не солодкоїжка загалом. Так уже близько року. Чи порадите щось?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте вам необходим осмотр и комплексное обследование. Возможно это проблема с уровнем гормонов в крови. Вам стоит обратиться на осмотр к эндокринологу!