Дмитрий Тышкевич | 2020-01-24 11:36:36

Гігрома

Як лікувати? Чи має сенс, не зявиться через деякий час?

Ответы врачей 3

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Як лікувати? - В залежності від конкретної ситуації лікування може бути або у вигляді лише спостереження, або пункції у ортопеда-травматолога, або у вигляді пункції із введенням певних речовин, або у вигляді пункції з іммобілізацією, або у вигляді пункції з іммобілізацією та введенням препаратів, або у вигляді операції. Чи має сенс, - Звісно. Але яке і в яких випадках - то вже інше питання. не зявиться через деякий час? - Залежить від лікування. Може з'явитись.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Для визначення тактики лікування та підтвердження діагнозу необхідний клінічний огляд. В нашій клініці я можу одномоментно провести клінічний огляд та УЗД для надання повної характеристики утворення та визначення подальшого сценарію лікування. Записатися на прийом можна через форму зворотнього зв'язку на сайті www.yarovoy.org або за телефоном 0979169166
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Найбiльш гарантований ефект забезпечуe хiрургiчне видалення утворення. Конт тел 067 408 21 27.