Альона | 2020-01-31 18:45:59
Дитяча короткозорість
Дитина 9 років, зір був завжди 100%, у родині всі із добрим зором, місяць-два почали помічати, що мружиться(( на попередніх оглядах у двох лікарів зір 0.2 та -2(( для повної діагностики один ліка рекомендує атропін капати тиждень, інший циклопентолат за добу до огляду
Що буде найбільш інформативніше?
Дякую за відповідь
Ответы врачей 1
Прохвачева Елена Станиславовна
офтальмолог
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня. Стандартом для визначення рефракції в дитячому віці є триденна атропінізація.