Вячеслав | 2020-02-04 19:07:48

Ананас розїв десну

Доброго вечора. Неділі дві назад купив у магазині АНАНАС, я ще тоді не знав які будуть наслідки цієї трапизи. Почистив від кожури, порізав круглячками і почав смакувати, погриз трохи, але мені не сподобався твердий, не спілий виявився. Після чого почало пекти в роті, я спрбував прополоскати водою, але це мало чим допомогло в результаті розїло нижню десну Чи можна відновити десну до нормального стану, які є методи лікування?

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Очень похоже на химический ожог. Вам нужно срочно обратиться у стоматологу-пародонтологу для определения степени поражения и назначения лечения. Не исключен, хирургический метод. Не затягивайте с визитом к врачу