Наталя | 2020-02-04 21:38:05

Карієс

Чи може від карієсу збільшитись лімфовузол за вухом але карієс на протилежні стороні?чи від зубу мудрості лікувала але там стояла тимчпсова пломба замітила що збільшився за вухом лімфовузол якраз з тої сторори що зуб мкдрості пломбуввлв

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Реакція нашого організму буває найрізноманітніша. І лімфовузли також можуть збільшуватись, коли є в наявності інфекція в ротовій порожнині, включаючи карієс.