Наташа Ткачук | 2020-02-24 12:05:09

Нерегулярний менструального цикл

У моєї дочки 14 років нерегулярний менструальний цикл,болючі місячні,які повторюються кожні 2 тижні і тривають 5 - 6 днів.В той час коли після перших двох разів не було 5 місяці

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходимо показать девочку на осмотр к врачу гинекологу, возможно сделать анализы и проверить гормональный фон.