Николай | 2020-03-16 17:04:02

Назначение лекарств

Добрый день, болею хронически тонзилитом, дал анализ. Хочу узнать что мне с этого принемать?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
З даними аналізу до лікаря який вас посилав,я наприклад не виставляю діагноз хронічний тонзиліт на даний час ,тільки рекурентний (часті ангіни) лікування тільки оперативне(якщо брати доказову медицину). Будьте здорові!