Володимир | 2020-03-17 19:51:07

Цукровий діабет, ІХС

Доброго вечора Анастасіє Юріївна) Місяць тому назад була тахікардія після прийому вітамінів Допельгерц (женьшень, вітаміни групи В, Цинк). Звернувся у клініку Смартмедікал на МІНСЬКІЙ... Сказали що пройшла, зробили ЕКГ (запевнили 90%, що все нормально)..приписали ліки(Біфрен)...назначили "планові" аналізи (наголоси що вони необов`язкові)..сьогодні вирішив здати аналізи і тут деякі показники виходять за межі референтних значень..з лікарем проконсультуватись не можу до четверга (типу до робочого дня)..примітка у показаннях аналізів до холостерину мене насторожує ..можете підтвердити чи спростувати?..додаю витяг аналізів...P/S// зарання дякую

Ответы врачей 1

Глаголева Анастасия Юрьевна
хирург, эндокринолог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: +380(44) 333-48-85. Раписание работы: пн.-сб., 11.00-17.00
Доброго дня! Будь-ласка, додайте до повідомлення результати аналізів, вони не прикріпилися.