Ігор | 2020-03-28 16:06:04

гайморит

Вітаю. Моїй дружині 45 років, має схильність до гаймориту (кілька разів хворіла). Зараз не холодно, але є ознаки що починається якийсь гайморитний процесс. Симпотоми - забитий ніс, біль в районі лоба, трохи віддає у вухо. Є версія, що провокувати гайморит може хворий зуб, який зараз немає можливості лікувати (стоматології закриті). І можливості піти в поліклініку і зробити знімок, а також отримати консультацію лікаря, також немає. Питання - чи є можливість лікувати це без антибіотиків, якщо так - як і чим? Дякую

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Спробуйте Назонекс (має протизапальну дію) пл 1 впр 2 рд-15 днів,потім дивіться на динаміку. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. В нос Назонекс спрей по 2 впр  в нос 2 раза в день, синупрет экстракт по 1 таб 3 раза в день- 7 дней. Это лишним не будем.  В случае ухудшения состояния покажитесь доктору.