Катя | 2020-04-02 14:18:34

Відносини

Добрий день . Катя мне 22года. Познайомилась с чоловіком на війні йому 33 роки, одружилися жили з свекрухою згодом купили машину квартиру робили еко перенос не получилось. У чоловіка розсіяний склероз. Опустились руки. Підтримки ніякої немаї. Батьків немає. Дуже багато нервую. Замітила шо мной маніпулює чоловік та завжди в усьому вина. Гайзлайтинг. Як далі жить.

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий день. Давайте конкретніше, без термінів, що сталося і що саме Вас засмучує.