Юлія | 2020-04-12 11:47:59

вагітність і полікістоз

Добрий день! Мені майже 20 років(через 4 місяці) і вже кілька років я хворію полікістозом яєчників. Пів року приймала гормональні таблетки "Діфенда" і місячні були регулярними. Як тільки перестала їх приймати(лікар порекомендував зробити перерву в 6 місяців) місячні одразу зникли. Тобто, місячних в мене не було з Нового року. А тепер основна проблема. 13 березня був незахищений статевий акт. 10 квітня зробила тест на вагітність і він позитивний. Через карантин не можу найближчим часом зробити УЗД, щоб переконатись в достовірності результату, тому запитую у Вас. Яка ймовірність того, що з полікістозом і тривалою відсутністю місячних я завагітніла? Чи, можливо, тест дав хибний результат через полікістоз, кісту чи навіть рак? Р. S.: випадково почула, що навіть при нерегулярних місячних дівчата можуть завагітніти, тому злякалась і зробила тест. Признаків вагітності як такої за собою не спостерігаю. Легке відчуття нудоти з'явилось вже після того, коли дізналась результат(думаю, що сама себе накрутила). Дуже прошу вашої допомоги. Наперед ДУЖЕ ДЯКУЮ

Ответы врачей 1

Лахно Игорь Викторович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Харьков, Украина, Харьковский городской перинатальный центр, кафедра перинатологии, акушерства и гинекологии
Телефон: 0955347208
Уважаемая пациентка! Поликистоз яичников не исключает спонтанного наступления беременности.. К сожалению, только с помощью УЗИ возможно подтвердить наличие маточной беременности малого срока. Также стоит обсудить с Вашим врачом необходимость использования препаратов прогестерона и поливитаминов.