Порада Андрій Володимирович | 2020-04-19 17:29:30

Шум в голове , небольшая усталость , болит горло

Вас також ! Чи можливо що я простудив нерв в вусі ? Відчуття слабкості в тілі було ще більш ніж 3 тижні тому , воно то проходило то поверталось знову , інколи появлявся насморк , тепер такі симптоми (насморк ,шум в вухах, втома , і болить в горлі недуже коли щось їш або ковтаєш ) мені 25 років , і до якого лікаря звертатись щоб перевірили ? Дякую...

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Дякую. Скоріше - це прояви патології системного характеру (наприклад, ЕБВ, проблем з імунною системою,..). Для безкоштовної консультації - до свого сімейного лікаря. Можете звернутися до інфекціоніста особисто, але це платно зараз навіть в лікарнях (або за направленням)