Ганна | 2020-04-20 18:05:11

Болить стопа

#ортопет #ортопедтравматолог Добрий день. Причини чому поки не хочеться йти в поліклініку думаю називати не потрібно. Але вже терпіння вривається тому хочу отримати пораду від лікарів, що робити(може таки краще сходити на прийом до спеціаліста, чи все ж таки можна якось до кінця карантину уникнути цього походу). У мене взуття заминається в середину. Для того щоб цього не було іще в 2016 році я почала носити косячки(устілки)(1фото) у вузькому взутті. В угах у мене була напів устілка(2 фото). Літом приходилось ходити без цього( в босоніжки не дуже можна вставити устілки). З 2018 року замість косячків(1фото) я знайшла більш тонкі напів устілки для вузького взуття(3 фото). Виходило що осінь і весну я ходила з устілками що на 3 фото. Зиму з устілками що на 2 фото. Літо без них. Так як ця зима була дуже теплою я осінь, зиму і весну пробігала на устілках 3 фото. І ось тут у мене почали боліти стопи(особливо права) на 4 фото приблизне місце де відчувається біль(на тому місці почали з являтися натоптиші). При чому не обов'язково коли я стою, біль відчувається і тоді коли не має тиску на стопу. (маю плоскостопість не повну). Так мучаюсь я приблизно останні місяць. Ходити без устілок мені не дуже зручно. Але я до цього схиляюсь(поки не зможу порадитися з спеціалістом). Хотілось почути якусь параду, що робити. Вирішувати це питання поки самостійно, чи краще йти до спеціаліста. Не знаю всі фото не вийшло загрузити.

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Надати обгрунтовану пораду у подібних випадках заочно - нереально. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Фото не завантажились взагалі. Вважаю, що треба йти до ортопеда-травматолога. Не бачу, чим похід до ортопеда-травматолога відрізняється від походу в магазин за ступенем ризику заразитись (ви ж не до терапевта чи інфекціоніста в чергу стаєте). Карантин буде ще довго, потім його відмінять і захворюваність знову почне зростати ще більше. Можно довго чекати. Все одно більшість людей перехворіє. Питання часу. Але якщо не особливо турбує, то чекайте. Я приймаю зараз не кожний день, але якщо в Києві, то телефонуйте чи краще пишіть в Вайбер - подивлюсь вас (068-321-42-87). Якщо будете вирішувати питання самі, то врахуйте, що напівустилки та тонкі устилки зазвичай поступаються повноцінним більш товстим устилкам (за винятком дорогих тонких устилок деяких виробників).