Анастасия | 2020-04-20 21:55:06

Перелом

Доброго вечора Ліва стопа консолідуючий перелом основи 5 плесневої кістки Лікар-травматолог закриває лікарняний на 44 день Нога ще напухає, шкутильгаю Чи правомірні дії лікаря?

Ответы врачей 2

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Лікар поліклініки має всі юридичні повноваження для вирішення цього питання як закрити Л/Л так і продовжити його. В залежності від ситуаціїї. Лікар бачить проблему і юридично за це відповідає.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Залежить від характеру вашої роботи. Якщо ви працюєте вантажником и розвантажуєте вагони, то можна вимагати ще пару тижнів, а якщо бухгалтером, то скоріш за все правомірні.