Наталя | 2020-04-27 21:46:00
Піднебіння
Доброго вечора! На твердому піднебінні випадково язиком на пробувала більше підвищення чи нашарування не знаю як правельно сказати ніж з іншої, не горбок в дзеркалі нічо нема .Чи може бути від гарячої їди ? Кров здавала в лютому все добре.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"отоларингология"
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Это может быть реакция слизистой на любой раздражитель ( в том числе и температур). Ничем не брызгайте, можете ротовую полость полоскать раствором соды.