Ігор | 2020-04-29 14:10:03
Лінзи
Доброго дня. Моя донька носить контактні лінзи (торичні для астигматизму). Питання: чи вплине на здоров'я та якість зору, якщо взяти лінзи з трохи іншим показником по вісі (Оси) - 150 замість 140, які нам треба. Просто зараз в Києві відсутні лінзи потрібної вісі. Дякую.
Ответы врачей 1
Дубровская Елена Александровна
офтальмолог
Доброго дня. Скоріш за все це вплине на якість зору. Або буде незручно, може бути головний біль. Можна спробувати. Але краще не треба.