Софія | 2020-06-02 08:23:55

Потрібна Ваша допомога

Доброго дня. Допоможіть будь ласка вилікувати хронічний компесований тонзиліт. Була у лікаря, але те що він назначив мені не допомогло ((( Збудники стрептококи, з'явився біль в мигдаликах, інколи буває субфебріальна температура. Що робити?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
По нових термінах на даний час діагнозу хронічний тонзиліт уже немає ,наказ по його лікувані також відмінили,є рецидивучий або рекурентний тонзиліт (часті ангіни бактеріальні),вам потрібно погляд у іншого лікаря і довести що температура пов'язана з мигдаликами,а вже тоді можливо лікування і можливо оперативне. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день, конечно нужен осмотр чтобы объективно оценить состояние миндалин. Любое лечение тонзиллита направлено на их санацию ( т.е. промывани лакун миндалин). Раз в полгода минимум. Если частые обострения, и причиной есть стрептококк, возможно стоит их и удалять. Но это предположение, нужен осмотр.