Артур | 2020-06-03 23:20:57

Підвищена температура тіла

Здраствуйте,мене турбує вже більше 3 тижнів безпричинне незначне підвищеня температури тіла до 37.0/37.3 температура може підніматися і спадати на продязі дня сама по собі.Особливо піднімаєтся під час фізичної активності,також часто турбує загальна слабість.З чим це може бути зв'язано???

Ответы врачей 2

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Може бути й коронавірусна інфекція. Про всяк випадок знайдіть в інтернеті книгу "COVID-19: что делать?". По цій книзі можна скласти індивідуальну програму лікування та профілактики.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте причины повышения температуры могут быть самые разные. Сдайте общий анализ крови.! И обратитесь на осмотр к врачу. Не было ли у вас контакта с люьми заболевшими Сovid ?